Marcin Gierczak

Utworzono:

04.11.2016

Pierwsza porażka w sezonie

W rozegranym w sobotę, 29 października meczu rocznika 2005 III ligi okręgowej grupy 4 na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B podejmował FC Komorów. Spotkanie zakończyło się porażką żółto-czerwonych 1:2. Na początku meczu, w 5 min goście objęli prowadzenie gdy po prostopadłym podaniu za linię obrony piłkę przejął Mikołaj Romankiewicz i po minięciu bramkarza Znicza skierował piłkę do pustej bramki. Niestety sędzia uznał bramkę mimo że zawodnik FC Komorów znajdował się w momencie podania na dwumetrowym spalonym. Zawodnicy Znicza atakowali, jednak nieskutecznie. Dopiero w 25 min strzał z dystansu Damiana Opłockiego znalazł drogę do siatki. Wynik remisowy nie utrzymał się do przerwy gdyż w 29 min po prostopadłym podaniu ponownie Mikołaj Romankiewicz wygrał pojedynek z obrońcami gospodarzy i strzelił obok bramkarza wyprowadzając gości na prowadzenie 2:1. W drugiej połowie zawodnicy Znicza atakowali, jednak nieskutecznie i w ten sposób pierwsza porażka w sezonie stała się faktem.