Autor:

Andrzej Lach

Utworzono:

10.05.2015

09.05(sobota) godz.13.10 rozpoczęliśmy rywalizację o punkty w lidze z KS Ożarowianka. Pierwsza połowa to identyczna gra jak z Promykiem gdzie opisu nie było. Gra naszych zawodników była słaba i bez chęci do walki. 11’ pierwszej połowy zawodnik Ożarowianki ograł kilku naszych obrońców i podał do nie krytego partnera z drużyny i on pokonuje bez trudu Wojtka. Przegrywamy 1 – 0 takim wynikiem z chodzimy na przerwę. Gra naszej drużyny był na bardzo niskim poziomie.

W przerwie zawodnicy dostają indywidualne "pochwały" i sugestie co mają poprawić w swojej grze. Mniej indywidualnych błędów i więcej woli walki. Nasza gra nie znacznie, ale się poprawiła. 43’ Wojtek rozpoczął akcje dalekim podaniem poza obronę gospodarzy, tu o piłkę powalczył Dawid Kobla i to on doprowadził do wyrównania i mamy 1 – 1. Na boisku zaczęło się robić coraz ostrzej, faule z obu stron. Po jednym z nich zawodnik Ożarowianki w 53’ zostaje ukarany karą 5’ za uderzenie ręką naszego zawodnika. Nasi zawodnicy zwietrzyli możliwość zmiany wyniku i ruszyli jeszcze mocniej do ataku. Kolejny stały fragment gry czyli rzut rożny do którego podchodzi Czarek Matusiak. Po dośrodkowaniu w pole karne, piłka przelatuje minimalnie ponad głowami obrońców i spada wprost do Kuby Prusaka a on spokojnym plasowanym wolejem strzela zwycięskiego gola, od 55’ prowadzimy 1 – 2. Sędzia do meczu doliczył 1’ co powoduje nerwowość w naszej drużynie z trudem utrzymujemy taki wynik do końca. Na wyróżnienie w tym meczu zasłużył Dawid Kobla jego gra spowodowała że ten mecz można było wygrać.

Trzeba dodać że gospodarze dobrze byli przygotowani na ten mecz. Mieli dużo więcej sytuacji by wygrać ten mecz, lecz zabrakło szczęścia. Dziękuję za sportową rywalizację.