Gołdap 2015 - dzień VIII

Dzień Ósmy - " Deszczowy dzień"

Tego dnia zgodnie z rytuałem naszego trenera dzień zaczęliśmy od uwielbianej przez nas porannej gimnastyki .

Aura nie sprzyjała naszym sportowym planom, ale dobra organizacja trenera pozwoliła nam ten dzień spędzić bardzo aktywnie. Na pierwszym treningu doskonaliliśmy szybki atak - kontratak, po treningu planowany był relaks na siłownię pod chmurką przy Tężni Zdrojowej - a tu masz ci babo placek, ulewa ostudziła nasz zapał.

Sprzyjająca aura pozwoliła nam na przeprowadzenie planowanego drugiego treningu, gdzie dalej pracowaliśmy nad kontratakiem. Dzień zakończyliśmy wspólnymi zabawami na plaży . Tuż przed snem spotkaliśmy się w pokoju 114 aby omówić zagadnienia taktyczne na mecz kontrolny z miejscową drużyną Rominta Gołdap !!!

I tak minął nam kolejny dzień naszych zmagań na obozie sportowym w miejscowości GOŁDAP !!

POZDRÓWKI - PIONA ZIOMY I ZIOMALKI :)