Gołdap 2015 - dzień VII

Dzień 7 - " Dzień święty święcić "

Dzień siódmy niedziela, dzień wolny od zajęć i od humorów trenera :P

Po Śniadaniu udaliśmy się na mszę świętą do miejskiego kościoła, po czym przeszliśmy do sklepu na krótki schoping ( ale czy on był krótki trwał 45 minut ). W dniu dzisiejszym, niedaleko ośrodka odbyły się zawody TRIATHLONOWE - gdzie wspieraliśmy uczestników zawodów . Po obiedzie czas na trening - gdzie odbyły się mini mistrzostwa świata, udział wzięło 9 drużyn , pierwsze miejsce zajęły drużyny Wybrzeże Kości Słoniowej, i Polski, na podium znalazła się również drużyna Ghany, odkryciem turnieju drużyna z San Marino, która zajęła 4 miejsce . Wieczorne plany popsuła nam pogoda i zawiodła elektronika, czas spędziliśmy skupiając się na grach planszowych , i tak minął nam 7 dnień obozu sportowego w miejscowości Gołdap .

Dobrej nocy !! Piona :)