Podsumowanie ligi - Grupa Żółta.

No i dotrwaliśmy do końca rundy jesiennej pełnej radości, ale i smutku. W 10 meczach zgromadziliśmy 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki), jednak nie tylko o punkty tu chodzi. Przede wszystkim ważna jest dobra zabawa i doskonalenie swoich zdobytych dotychczas umiejętności. Jestem wdzięczny wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, wkład w drużynę, zostawione serce, pot i łzy na boisku. Przed nami jeszcze dużo pracy i nauki. Cel jaki sobie obraliśmy na początku sezonu uważam, że został wykonany, jesteśmy teraz mądrzejsi i bardziej doświadczeni.

"Najważniejszą rzeczą w igrzyskach olimpijskich jest nie zwyciężyć, ale wziąć w nich udział, podobnie jak w życiu nie jest ważne triumfować, ale zmagać się z organizmem"

A już 8 listopada, ostatni mecz grupy Grupy Niebieskiej, z wiarą po zwycięstwo !!!

Trener Krystian