Podsumowanie ligi - Grupa Niebieska

Drużyna rocznika 2005 Grupa Niebieska rozegrała 9 meczy (1 zwycięstwo, 1 remis, 7 porażek), lecz sami dobrze wiemy że nie o wynik tu chodzi lecz o dobrą zabawę, zawodnicy z tej grupy mają świetny charakter - "Bo to nie zwycięstwa, lecz porażki kształtują najlepsze charaktery w świecie piłki nożnej". Zaczynając sezon od meczu z AP Chlebnią kończąc na Zniczu Pruszków, w każdym meczu wykazywaliśmy chęć ZWYCIĘSTWA, nie poddawaliśmy się choć los rzucił nas na głęboką wodę, rywalizowaliśmy z naprawdę mocnymi ekipami co w przyszłości na pewno zaprocentuje, teraz jesteśmy bardziej doświadczeni, mądrzejsi, silniejsi. Musimy pamiętać że porażka nie jest przeciwieństwem sukcesu, porażka jest jednym z elementów SUKCESU !!

Przed nami dużo pracy - dużo krętych dróg. Te cenne doświadczenia, które nabyliśmy, na pewno zaowocują w przyszłości .

"ZWYCIĘSTWO JEST RZECZĄ WAŻNĄ, LECZ NAJWAŻNIEJSZY JEST UDZIAŁ W WALCE"

Trener Krystian