Mecze ligowe - wtorek, środa

Decyzją trenerów jest podział nadchodzących meczów ligowych w następujący sposób:

Wtorkowy mecz z drużyną Mszczonowianki, powołani wszyscy zawodnicy grupy niebieskiej plus dodatkowo:

- Michał Korkiewicz

- Dawid Lewandowski

- Igor Lewandowski

- Tomasz Kurzawski

- Bartosz Borowski

Zbiórka na mecz o godzinie 16.30 w klubie sportowym KS Ożarowianka, zabieramy DWA KOMPLETY STROI, I CAŁY EKWIPUNEK POTRZEBNY DO ROZEGRANIA MECZU.

Środowy mecz z drużyną Znicza Pruszków, powołani wszyscy zawodnicy grupy żółtej, plus dodatkowo:

- Kajetan Juraszek

- Wojciech Golis

- Bartłomiej Więckowski

- Kacper Kanclerz

- Gabriel Skowroński

Spotykamy się o godzinie 17:00 przy stadionie Znicza Pruszków, zabieramy dwa komplety strojów oraz cały ekwipunek potrzebny do rozegrania meczu.

Dla osób, które nie jadą na mecz w środę, odbędzie się trening na boisku KS Ożarowianki w godzinach 16.30-18.00.

Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w meczach według powyższego podziału, proszony jest o przekazanie informacji do trenera.