Gołdap 2015 - dzień X

Dzień dziesiąty " Wszystko co dobre, szybko się kończy"

W dniu dzisiejszym wszystko było ostatnie ale kajaki były po raz pierwszy, lecz nie ostatni. Kilku śmiałków postanowiło spróbować swoich sił w kajakarstwie. W tym dniu odbyły się dwa treningi, pierwszy z nich to " Turbo kozak" , gdzie zabłysnął Dominik Juchniewicz. W ramach drugiego treningu zagraliśmy sparing z miejscową drużyną, wynik nie odzwierciedla naszej gry, pokazaliśmy wyższość w operowaniu piłką, ustawieniem na boisku, kulturą gry i zaangażowaniem. Niestety nasi rywale ( 2002-2003) okazali się silniejsi fizycznie- co pozwoliło im na pewne zwycięstwo. Po kolacji wyruszyliśmy na ostatni długi spacer który zaczęliśmy na miejscowym stadionie, obserwując mecz towarzyski 3 ligowej drużyny miejscowej, po czym udaliśmy się do sklepu na ostatnie zakupy i przyjemności. Po powrocie szybka zmiana ubrań i ostatnia gra w BEACH SOCCER. Na sam koniec dnia trener zostawił najtrudniejsze zadanie- PAKOWANIE .

Czas wolny spędzaliśmy niczym poeci, przytoczę wam kilka poematówww ku czci naszego klubu :

1) My z każdym wygrywamy i każdego rozwalamy, kto nie wierzy ten jest gbur, zaraz walnie głową w mur.

Na treningach pracujemy i rywala wzrokiem jemy, a jak przegrywamy, to chociaż za piłką ganiamy.

Więc się od razu pozbieramy, bo my ducha walki mamy. Więc od dzisiaj zawsze mów - że to waleczny OŻARÓW. AUTORZY- ( Igor Lewandowski, Kajetan Juraszek )

2) Fajne koszulki mamy, więc wszystkich ogrywamy.

Czasami się kiwamy, po chwili bramkę mamy.

Podajemy kiedy chcemy, bramki strzelamy ,

5-0 wygrywamy .

Trener Krystian bardzo dobry, lepszy trener niż dwa bobry. AUTORZY (Jakub Kretowicz, Gabryś Skowroński)

3) Wszyscy się kiwamy i gole zdobywamy

kiedy się postaramy mecze wygrywamy

wszyscy się przy tym bawimy i cieszymy. Autor ( Agnieszka Deptuła)

4) Fajnego trenera mamy, dzięki temu wszystkich rywali ogrywamy.

Fajne piłki mamy i nimi gole strzelamy.

Turnieje wygrywamy, czasami przegrywamy - najważniejsze że poczucie humoru mamy

AUTORZY - ( Sando, El Capitano, Błaszczu )

To tylko część poematów, resztę zamieścimy gdy na papier przełożymy .

I tak mija nam już 10 dzień naszych zmagań na obozie sportowym w Gołdapi.

Ps. Planowany wyjazd godzina 8.45, podczas powrotu będą wysyłane informacje dotyczące godziny przyjazdu .

Miłego wieczoru !! PIONA - do zobaczenia :)