Gołdap 2015 - dzień IX

DZIEŃ DZIEWIĄTY " mecz kontrolny "

Tego dnia do naszych okien zapukało SŁOŃCE, a nasz trener jak zwykle pełen energii zaczął dzień od porannego rozruchu . O godzinie 10.00 zaplanowany został mecz kontrolny z drużyną miejscową Romintą Gołdap, nasi dzielni piłkarze zaprezentowali się bardzo pozytywnie, patrząc że graliśmy z rocznikiem 2002-2003. Sparing zakończył się wynikiem 6:1 dla miejscowych, postaciami o których warto wspomnieć są Igor Lewandowski, Karol Goszczyński, Igor Dominiak.Mimo przegranego meczu nasi chłopcy dzielnie walczyli w tej nierównej walce. Podczas meczu dzielnie wspierały nas zaprzyjaźnione dziewczęta ze szkoły tanecznej "Art Dance" z Rembertowa . Reszta dnia to już czysta zabawa, popołudnie spędzone we wspólnym gronie na plaży.

A wieczorem niespodzianka - Pasowanie na zawodnika KS Ożarowianka. Chłopcy musieli przejść przez ustawiony przez naszą wspaniałą kadrę tor pełen przeszkód i zagadek . Dzieci Świetnie się bawiły. Wieczorem przy blasku ogniska świeżo mianowani zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, odbył się też konkurs na poemat o naszej drużynie, o wynikach poinformujemy jutro !!

To już niestety 9 dzień naszych zmagań sportowych.

Do zobaczenie wkrótce . Tęsknicie już ??????!!

PIONA