TURNIEJ PIŁKARSKI
Miejsce: Hala Sportowa w Szkole Podstawowej nr.11 ul. Keniga 20
Start imprezy: 9:00
Uczestnicy:
GR “A” GR “B”
KS Ursus Warszawa I KS Ursus Warszawa II
KS Ursus Warszawa III Szkółka Piłkarska
Piast Piastów WAP Ochota
Okęcie Warszawa Ożarowianka Ożarów
Harmonogram turnieju:
9:00-9:10 Otwarcie turnieju
9:11-9:23 Ursus I- Ursus III 5-0
9:24:9:36 WAP Ochota-Ożarowianka Ożarów 0-1 (Szymon Krupa)
9:37-9:49 Piast Piastów- Okęcie Warszawa 1-1
9:50-10:02 Szkółka Piłkarska-Ursus II 0-3
10:03-10:15 Piast Piastów- Ursus III 2-0
10:16-10:28 Ursus II- Ożarowianka Ożarów 0-0
10:29-10:41 Ursus I- Okęcie Warszawa 3-1
10:42-10:54 Szkółka Piłkarska- WAP Ochota 0-3
10:55-11:07 Okęcie Warszawa- Ursus III 6-0
11:08-11:20 WAP Warszawa- Ursus II 1-1
11:21-11:33 Ursus I- Piast Piastów 1-1
11:34-11:46 Szkółka Piłkarska- Ożarowianka Ożarów 0-4 (Kuba Sandomierski, 2x Bartek Borowski, Szymon Krupa)
Półfinały
12:00-12:12 Ursus I- Ursus II 3-0
12:13-12:25 Piast Piastów- Ożarowianka Ożarów 0-1 (Bartek Borowski)
Miejsce 7-8
12:26-12:38 KS Ursus Warszawa III- Szkółka Piłkarska 1-0
Miejsce 5-6
12:39-12:51 Okęcie Warszawa- WAP Ochota 0-0 (k.4-3)
Miejsce 3-4
13:00-13:12 Piast Piastów- KS Ursus Warszawa II 1-0
FINAŁ
13:15-13:27 KS Ursus Warszawa I - Ożarowianka Ożarów 1-1 (Kuba Sandomierski) (k. 2-3) (Igor Dominiak, Bartek Borowski, Kuba Sandomierski)
Najlepszy bramkarz - Kacper Kanclerz !!!
Regulamin
-
Turniej został podzielony na dwie grupy po 4 zespoły w każdej.
-
Gra prowadzona w systemie 1+4 (bramkarz+ 4 zawodników w polu)
-
Czas gry 12min.
-
Zmiany hokejowe.
-
Auty wprowadzane po ziemi, zza linii bocznej.
-
Bramkarz wprowadza piłkę do gry wyłącznie ręką, piłka musi opuścić pole karne.
-
Zabrania się gry wślizgiem.
- Odległość zawodnika drużyny przeciwnej od piłki to:
- przy rzucie wolnym - 5m
- przy wprowadzaniu piłki z autu i z rzutu rożnego - 3m
- Klasyfikacja końcowa w grupie:
- zespoły z 1 i 2 miejsca w grupie awansują do półfinałów.
- zespoły z 3 miejsca w grupie zagrają o 5-6 miejsce w turnieju
- zespoły z 4 miejsca w grupie zagrają o 7-8 miejsce w turnieju.
- przegrani z półfinałów zmierzą się w meczu o 3 miejsce
- zwycięzcy półfinałów zagrają finale
- O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów dwóch lub trzech zespołów decyduje w kolejności:
- bezpośrednie spotkanie
- lepsza różnica bramek
- większa ilość zdobytych bramek
- mniejsza ilość bramek straconych
- losowanie
- w przypadku trzech zespołów tworzy się specjalna tabelę dla zainteresowanych drużyn.